Klub Przyjaciół A.M.O.R.C.

przez admin opublikowane 2018/10/19 20:49:00 GMT+2, ostatnio zmodyfikowane 2018-10-19T22:39:43+02:00

Jedną z cech każdego poszukiwacza, mistyka, ezoteryka jest ciekawość świata, chęć zgłębienia jego tajemnic, dążenie do odkrycia praw i zasad rządzących uniwersum. Dostrzeganie dookoła siebie niesamowitych zjawisk, nie tylko pięknych ale i intrygujących, zagadkowych. Stawianie pytań i odwaga do zmierzenia się z wyzwaniem znalezienia odpowiedzi na nie. Pokora aby być zawsze gotowym zmienić zdanie i przyznać „myliłem się, miałem do tego prawo. To ludzka rzecz”

Wymiana myśli, spostrzeżeń, odkrycie wewnętrznego świata poprzez ukazanie tego co nas porusza, zachęca do działania, skłania do refleksji. To chcemy ukazać poprzez publikowane tutaj artykuły.

Część z autorów inspiruje się filozofią różo krzyżową propagowaną przez A.M.O.R.C. ale również wieloma innymi nurtami tradycyjnymi, filozoficznymi i religijnymi jednakże bez dogmatycznego stanowiska.

Zachęcam Cię do lektury tekstów, które planujemy publikować tutaj cyklicznie. Jeśli czujesz, że masz coś czym chcesz podzielić się z czytelnikami niniejszego portalu skontaktuj się z nami.

Redakcja Klubu Przyjaciół A.M.O.R.C.